Mamici active
Bine ai venit pe forumul '' Mamici active'' .
V-ati inregistrat? Serios vorbind, trebuie sa va inregistrati pentru a va conecta. Ati fost exclus din forum (un mesaj va apare pentru a va indica acest lucru) ? Daca da, ar trebui sa contactati adminstratorul forumului pentru a afla motivul. Daca sunteti inregistrat si nu sunteti exclus si tot nu va puteti conecta, atunci verificati foarte bine numele de utilizator si parola. De obicei, aceasta este problema. Daca nici aceasta nu este solutia, luati legatura cu administratorul forumului pentru ca forumul ar putea fi incorect configurat.

Mamici active

AcasaAcasa  FARA CEARTAFARA CEARTA  GalerieGalerie  CautareCautare  ConcursConcurs  Povestile lui JesterPovestile lui Jester  ParteneriParteneri  ConectareConectare  InregistrareInregistrare  

Distribuiți | 

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !

In jos 
AutorMesaj
nikol76
Mamica incepatoare

feminin
Numarul mesajelor : 505
Varsta : 42
Localizare : piatra neamt
DESPRE NOI : NICOLETA
sotul DOREL si avem doi copiii
bianca 28.02.1996
flavian 09.02.2001
darius-patrick 27.05.2010
Data de inscriere : 06/01/2010

MesajSubiect: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !   Mier Ian 06, 2010 6:32 am

Fetelor, tocmai am primit un mail de la servici , prin care ni se cere ajutorul pt fetita varului unui coleg de-al nostru. Doar cine vrea si poate ajuta ... Va multumim !

Atasez mai jos continutul mail-ului.

From: "Catalin Dragus" [mailto:"Catalin Dragus" ]
Sent: Tuesday, January 05, 2010 3:12 PM
To: ***** @otpbank.ro
Subject: MULTUMESC (tatal fetitei e varul meu)

http://www.tashy.ro/haideti-s-o-ajutam-pe-alexa-vasilescu/

http://www.alexav.ro/povestea-alexandrei/

http://www.evz.ro/articole/detalii-articol/880717/Dati-i-o-sansa-micutei-Alexandra/

Povestea Alexandrei

December 22nd, 2009 Leave a comment Go to comments
Îngerul Alexandra are nevoie de ajutorul nostru.
Photobucket

Alexandra Mihaela Vasilescu, un îngeraș de 6 ani și jumătate, a pășit pragul școlii pentru prima oară în septembrie. Acum, în loc sa învețe să scrie și să socotească, Alexandra învață să suporte durerea. În urma unui control de rutină, diagnosticul a venit repede și dur: leucemie mielomonocitară cronică juvenilă în fază de transformare în leucemie acută mielomonocitară M4 FAB. Fetița se află în prezent la Institutul Fundeni, sub tratament citostatic, în grija dr. Anca Coliță. Viața Alexandrei depinde acum de transplant, dar pentru a avea șanse să trăiască are nevoie de ajutorul nostru, costul transplantului fiind estimat la 130.000 de euro. Viața este neprețuită, și totuși are un preț ca Alexandra să meargă din nou la școală, să crească mare… A început deja o luptă cu timpul, iar căutarea unui donator compatibil în Registrul internațional al donatorilor costă.
Orice sumă cât de mică îi mărește șansele Alexandrei să trăiască. Banii pot fi donați în conturile deschise pe numele mamei, Elena Livădaru.

Conturi în lei:
RO89BRDE426SV34420524260
RO33RNCB0647097207720001

Conturi în euro:
RO85BRDE426SV34420604260; swift BRDEROBU
RO06RNCB0646097207720002; swift RNCBROGU

Catalin Dragus
Banking valuer
Credit Approval Directorate

OTP BANK ROMANIA S.A.
ADDRESS: 66-68 Buzesti Street , 011017, Bucharest 1
PHONE: +4021 307 5835/ 120 - FAX: +4021 307 5729
E-MAIL: catalin.dragus@otpbank.ro
dcfgt
Sus In jos
etinc3lle
Mamica activa

feminin
Numarul mesajelor : 6617
Varsta : 40
Localizare : targoviste
Joburi/Distractii : profesor
Stare de spirit : vesnic indragostita
DESPRE NOI : mami luminita tati sabin, bebe mult asteptat annya mihaela si bb2 luca naum
Data de inscriere : 24/03/2008

MesajSubiect: Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !   Mier Ian 06, 2010 7:32 am

Doamne, puiuta mica.... sanatate....... sa te ajute Domnul sa scapi de boala asta cumplita!!!!........... nu am cuvinte...
Sus In jos
Stefytza
Mamica activa

feminin
Numarul mesajelor : 16253
Varsta : 38
Localizare : Constanta
Stare de spirit : Foarte fericita!!!!!
DESPRE NOI : Stefy mamica de Isabela-Ioana.
Data de inscriere : 23/03/2008

MesajSubiect: Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !   Mier Ian 06, 2010 7:47 am

Adevarul este ca nici eu nu am cuvinte....nu stiu ce sa spun... Dureros.sper din suflet ca sa te auda cineva printesa mica si sa iti salveze viata care doar ce ai inceput-o...
Sus In jos
nikol76
Mamica incepatoare

feminin
Numarul mesajelor : 505
Varsta : 42
Localizare : piatra neamt
DESPRE NOI : NICOLETA
sotul DOREL si avem doi copiii
bianca 28.02.1996
flavian 09.02.2001
darius-patrick 27.05.2010
Data de inscriere : 06/01/2010

MesajSubiect: Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !   Mier Ian 06, 2010 8:55 pm

Stefytza a scris:
Adevarul este ca nici eu nu am cuvinte....nu stiu ce sa spun... Dureros.sper din suflet ca sa te auda cineva printesa mica si sa iti salveze viata care doar ce ai inceput-o...
SPER SA VA AUDA CINEVA DE SUS CA ESTE FOARTE DUREROS,PUPICI LA BEBEI SI SANATATE CA E MAI BUNA DECAT TOATE

Glitter Graphics - GlitterLive.com
Sus In jos
tania
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 14388
Varsta : 33
Localizare : ancona-satu mare
DESPRE NOI : mama:tania tata:simone bebe:arianna si melissa
Data de inscriere : 25/03/2008

MesajSubiect: Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !   Dum Ian 10, 2010 11:33 am

offfffffffffffffff cand aud de asemenea cazuri mi se rupe sufletul
totate avem copii si ne imaginam prin ce trec atat puitii cat si parintii lor

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !   

Sus In jos

Daca puteti si vreti sa ajutati ... Multumesc !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mamici active :: ANUNTURI DIVERSE :: UMANITARE-
Mergi direct la: